Останні новини

Передумали: на Одещині відмінили канікули, які ввели 13 жовтня

13 жовтня на офіційному сайті Білгород-Дністровської міської ради з'явилася заява, що з 15 до 30 числа поточного місяця у школах організовують позачергові канікули. Однак, через кілька годин дане повідомлення було видалено і замість нього пресслужба міськради опублікувала спростування.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.

Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради повідомляє, про організовані канікули у школах, враховуючи стрімке підвищення рівня захворюваності COVID-19, збільшення кількості випадків інфікування серед педагогів і учнів.

Однак, через кілька годин дане повідомлення було видалено і замість нього пресслужба міськради опублікувала спростування:

"Загальноосвітні навчальні заклади міста Білгорода-Дністровського з 15 жовтня 2020 продовжують працювати у звичайному режимі до особливого рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", - підкреслили в мерії.

Така мінливість в рішеннях влади викликала серед місцевих жителів обурення, які ділилися своїм обуренням у соціальних мережах.

Фото: Бессарабія INFORM

Нагадаємо, комунальне підприємство "Узбережжя Одеси" опублікувало новий тендер. Вони шукають компанію-підрядника, яка встановить нові лавки вздовж міських пляжів.

Вийти в ефір