ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
5

Останні новини

"Олімпієць" перетворять на шпиталь якщо не залишиться місць у лікарнях

У спорткомплексі "Олімпієць" планують розгорнути шпиталь для хворих на COVID-19, якщо більше не залишиться ліжок в лікарнях пешої та другої хвилі. Вже створена комісія, яка має перевірити стан об'єкта, щоб він відповідав всім нормам. 

Про це повідомила під час щотижневого брифінгу голова департаменту охорони здоров'я Наталія Одарий-Захарьева

За словами глави департаменту охорони здоров'я Наталії Одарий-Захарьевої, це відкрита арена на 5 тисяч квадратних метрів, в якій можна розмістити тисячу ліжок. Вона підкреслила, що якщо в регіоні будуть заповнені всі місця в лікарнях першої та другої хвилі, регіон повинен розгорнути такий госпіталь.

“Стосовно “Олімпійця”, було виділено територію, але це не говорить, що завтра там буде шпиталь. Це на той випадок, коли в нас будуть заповнені всі абсолютно всі ліжка першої та другої хвилі, має бути розгорнутий шпиталь, який ми зможемо розгорнути на тисячу ліжок” - розповіла чиновниця

Керівник обласного лабораторного центру МОЗ Віталій Гончаров додав, що “Олімпієць” чекає комплексна перевірка. Її проводитиме обласна комісія з питань ТЕБ ​​та НС. Вона повинна визначити санітарно-гігієнічні умови комплексу, обсяг медичних послуг, які будуть там надаватися, обсяг ремонту. При цьому Гончаров сказав, що розглядають і інші місця для розміщення госпіталю.

Вперше про те, що на “Олімпійці» можуть розгорнути госпіталь для хворих коронавірусів, стало відомо 9 жовтня. Спортсмени, які займаються в цьому спорткомплексі, виступили проти. За їхніми словами, їм, по-перше, ніде буде займатися, а по-друге, будівля потребує капітального ремонту: тут холодно, сиро, на стінах грибок, немає нормальних туалетів, а гумове покриття для підлоги може виділяти шкідливі випаровування.

В ОДА кажуть, що всі ці проблеми можна вирішити. Пол накрити, встановити біотуалети, теплові гармати, їжу доставляти в готовому вигляді. При цьому Наталія обдарувала-Захарьева додала, що якщо жителі регіону будуть дотримуватися всіх заходів карантину, то цей госпіталь не знадобиться.

“Є створена комісія, будуть проведені обстеження. Дане покриття може бути прокрито іншим покриттям і це робиться все швидко. Олімпієць провітрюється, в Олімпійці знаходяться теплові генератори на який має бути проведений кабель, якщо цього буде стосуватись. Для цього беруться біотуалети, для цього привозяться харчування яке одноразове: привезли і пройшло утилизацію” - розповіла голова департаменту охорони здоров'я

Нагадаємо, в одеській міській інфекційній клінічній лікарні 45% пацієнтів, які хворіють на коронавірусну інфекцію, перебувають у важкому стані. Станом на 16 жовтня позитивний тест на COVID-19 отримали 124 жителі міста.

Вийти в ефір