Останні новини

"Одна з серйозних проблем в Одесі - транспортне сполучення з селищем Котовського", - Микола Скорик в ефірі телеканалу Odesa Live

15 жовтня у прямому ефірі достославного телеканалу Odesa Live кандидат на посаду міського голови Микола Скорик виокремив найголовніші проблеми інфраструктури Одеси. Він вважає, що термінового розв'язання проблем потребують Одеська ТЕЦ, маршрутне повідомлення з селищем Котовського та транспортна система взагалі й створення сміттєпереробного заводу.

Про це повідомляє  Odesa Live.

"Я вважаю, що ТЕЦ потрібно передати в міську власність Одеської громади та залучити туди кошти шляхом різних джерел: як кредитних, так і окремих інвесторів. Це потрібно для того, щоб Одеса як місто мала можливість впливати на формування тарифів не тепло. Це один з ключових комунальних тарифів", - сказав кандидат у мери.

Крім цього постало питання про сміттєпереробний завод.

"За той час, який нинішнє керівництво знаходиться у влади не створити нормальний сміттєпереробний завод і відповідне сортування, де можна було б продавати вторсировину і виробляти зелену електроенергію, щоб продавати на ринок - це абсолютно не нормально. У нас є загроза того, що в Одесі незабаром нікуди буде вивозити сміття. Наше так зване звалище - полігон - знаходиться в складному стані та викликає багато питань", - сказав Микола Скорик.

На порядку денному також виявилося питання транспортної інфраструктури.

"Одна з проблем - це транспортне сполучення з селищем Котовського. Як рішенням її - це, можливо, буде швидкісний трамвай або інші нестандартні методи. Також необхідно розв'язати проблему паркінгів в місті та муніципальних парковок", - додав нардеп.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/tGHX38Ia2vc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 47-річний одесит, народний депутат України Скорик Микола Леонідович є членом ОПЗЖ. В минулому член Партії регіонів та голова Одеської облдержадміністрації.

Вийти в ефір