ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
5

Останні новини

"Капоне", український борщ та трилер с Джудом Лоу: головні кінопрем'єри тижня

Коли ми згадуємо про відпочинок, то нерідко на думку спадає саме похід у кіно. Тим паче, що вже на підході пачка нових та різних фільмів на будь-який смак. Трилер з Джудом Лоу, байопік про Аль Капоне, українські документалки та інше - розповідаємо, що дивитись на великих екранах України з 15 жовтня.

  • Борщ. Секретний інгридієнт

Документальний український фільм з Євгеном Клопотенко у головній ролі. Він вирушив у мандрівку всією Україною, щоб знайти усі інгридієнти справжнього борщу. В різних куточках є свої незвичні рецепти, про які й можна дізнатися саме у цій стрічці.

  • Весільний спадок

Ще один повнометражний документальний фільм, в якому розповідається про весільні звичаї та обряди з різних областей України. Та саме тут у глядача є можливість зануритися у світ різноманітної, багатої та яскравої культури весільних обрядів нашої країни.

  • Капоне

Біографічна кримінальна драма про останню частину життя впливового бутлегера Аль Капоне, який вийшов із тюрьми через хворобу, що почала руйнувати його мозок. Тепер поліція намагається віднайти гроші, які він заховав, але сам не пам'ятає, куди.

  • Гніздо

Рорі живе у 80-х роках минулого століття, він зробив кар'єру в Америці, але тепер хоче повернутися до Британії. Це вже четвертий переїзд за декілька років, тому його жінку вже не втішає ні розкішний маєток, ні фінансовий статус їх сім'ї. Вся справа в тому, що її тривоги у великому маєтку лише міцнішає. А особливо, коли вона бачить, що її чоловік стає нещирим.

  • Космічна пригода

Пригодницький анімаційний фільм про хлопця Акселя, який завжди був швидшим за однолітків. Його планета почала занепадати, а її жителі зрозуміли, що лише він може їх врятувати. Адже колись їх прирікли на загибель прибульці з Землі. Тож Аксель має зійтися з ними в бою, а також відновити рослинність.

  • Фортеця Хаджибей

Під час розпалу російсько-турецької війни на боці османів билися задунайські козаки. До їх рук одного разу потрапила цінна інформація, яку треба передати султану за допомоги Ахмет-паша із фортеці Хаджибей. Та її вже захопили росіяни. Примітно, що цей історичний фільм знято спільно Україною, Грузією та Туреччиною.

  • Мала з характером

Екшн-трилер з Рубі Роуз та Жаном Рено. В центрі сюжету - дівчина Алі, яка після чергового бойового завдання отримала серйозні травми. Тепер вона реабілітується в Нью-Йорку та заробляє на життя, працюючи швейцаркою у старій будівлі. Саме туди проникає банда злочинців, які хочуть викрасти приховану картину. Але незваним гостям відкрили двері досвідчені бійці. І тоді у справу втрутилася Алі.

Раніше ми розповідали про 10 книжок жовтня, які вийдуть українською.

Вийти в ефір