ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
ПОРУШЕННЯ У ДЕНЬ ТИШІ
5

Останні новини

Довгоочікуваний слешер Devil May Cry 5: Special Edition вийде у грудні

Компанія Capcom датувала коробковий реліз екшену Devil May Cry 5: Special Edition для PlayStation 5 і Xbox Series X. Продажі поліпшеною і доповненої версії гри на дисках для позначених платформ стартують 1-го грудня.

Про це повідомляє сайт "Ігроманія".

Цифрова версія перевидання буде доступна вже на запуск нових консолей: 10-го листопада для Xbox Series X / S і 19-го листопада для PlayStation 5.

Гра отримає підтримку трасування променів, яка стане тимчасовим ексклюзивом консолі Sony, 120 FPS, турбо-режим (120%), новий рівень складності та Вергілій як іграбельного персонажа.

Водночас PC і старих консолях з усього цього буде доступний тільки іграбельних Вергілій. Його додадуть в якості платного DLC.

Зазначимо, Devil May Cry 5 - комп'ютерна гра в жанрі слешер, розроблена і видана японською компанією Capcom. П'ята гра основний оригінальної серії Devil May Cry і шоста частина франшизи. Гра була анонсована в червні 2018 року на конференції E3 2018.

Фото: Ігроманія

Нагадаємо, компанія Facebook вирішила оновити дизайн логотипу фірмового додатка Messenger. Ще месенджер отримав декілька нових функцій, а саме лого доповнили кольоровим градієнтом. 

Вийти в ефір