ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

20 питань майбутньому меру: Микола Скорик у прямому ефірі Odesa Live 15 жовтня о 20:00

Щовечора о 20:00 у прямому ефірі телеканалу Odesa Live кандидати у мери Одеси будуть відповідати на 20 питань, щоб довести, що саме вони гідні стати міським головою. 15 жовтня питання поставлять кандидату від “Опозиційної платформи - За життя” Миколі Скорику.

Про це повідомляє Odesa Live.

47-річний одесит, народний депутат України Скорик Микола Леонідович є членом ОПЗЖ. В минулому член Партії регіонів та голова Одеської облдержадміністрації.

У прямому ефірі достославного телеканалу Odesa Live кандидат на посаду міського голови Микола Скорик виокремив найголовніші проблеми інфраструктури Одеси. Він вважає, що термінового розв'язання проблем потребують Одеська ТЕЦ, маршрутне повідомлення з селищем Котовського та транспортна система взагалі й створення сміттєпереробного заводу.

"Я вважаю, що ТЕЦ потрібно передати в міську власність Одеської громади та залучити туди кошти шляхом різних джерел: як кредитних, так і окремих інвесторів. Це потрібно для того, щоб Одеса як місто мала можливість впливати на формування тарифів не тепло. Це один з ключових комунальних тарифів", - сказав кандидат у мери.

Крім цього постало питання про сміттєпереробний завод.

"За той час, який нинішнє керівництво знаходиться у влади не створити нормальний сміттєпереробний завод і відповідне сортування, де можна було б продавати вторсировину і виробляти зелену електроенергію, щоб продавати на ринок - це абсолютно не нормально. У нас є загроза того, що в Одесі незабаром нікуди буде вивозити сміття. Наше так зване звалище - полігон - знаходиться в складному стані та викликає багато питань", - сказав Микола Скорик.

На порядку денному також виявилося питання транспортної інфраструктури.

"Одна з проблем - це транспортне сполучення з селищем Котовського. Як рішенням її - це, можливо, буде швидкісний трамвай або інші нестандартні методи. Також необхідно розв'язати проблему паркінгів в місті та муніципальних парковок", - додав нардеп.

Кандидат на посаду міського голови, продовжуючи тему проблеми одеської інфраструктури розповів своє бачення розв'язання “сміттєвого” питання. На його думку, Одесі потрібен сміттєпереробний завод з сучасними технологіями.

"По-перше, це прибирання сміття нормальними сучасними автомобілями та технікою. Повинно бути побудоване нормальне сортування з глибиною сортування сміття від 70 до 75%. Сміття повинно перероблятися в сучасних генераторах, що дасть можливість продавати тепло, в результаті його екологічно чистого спалювання”, - зазначив Микола Скорик.

Зі слів кандидата, така електроенергія вважається зеленою і може продаватися в мережу за зеленим тарифом, який значно вищий, ніж звичайний, що неодмінно принесе великий прибуток місту.

“Закопувати капсули в Куліндорове або на чинному полігоні в Овідіопольському районі - це хороший бізнес. Міська рада повинна оголосити на це конкурс”, - додав нардеп. 

Ну й найголовніший, третій пункт - це будівництво заводу. 

"Я думаю, що в наступному році ми однозначно почнемо будівництво нового сміттєпереробного заводу", - закінчив нардеп.

Микола Скорик відкрито звернувся до чинного голови міста Геннадія Труханова з запрошенням на дебати. Чинний мер, у свою чергу, від пропозиції відмовився.

"Я запропонував Геннадію Леонідовичу дебати. Він, на жаль, відмовився. Я вважаю, що передвиборча кампанія тільки на рекламних бордах - це не правильно. Розповідати, що потрібно довіряти справам, до яких є багато питань - це спроба сховатися за цими ж бордами і Потьомкінським фасадом. Необхідна дискусія і я до неї готовий", - сказав Микола Скорик.

Кандидат у мери додав, що вважає, що нинішній міський голова Геннадій Труханов в будь-якому випадку потрапить, як і він сам, до другого туру, тому чим раніше вони проведуть дебати, тим краще.

"Зволікати між першим і другим туром - неправильно. Одесити повинні вже зараз побачити за кого вони і за яку програму вони голосують", - зазначив нардеп.


<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/cw5kHdZTQYM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, кандидат у мери Одеси від політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Микола Скорик відкрито звернувся до чинного голови міста Геннадія Труханова з запрошенням на дебати. Обговорення мають відбутися у прямому ефірі, тому телеканал Odesa Live готовий надати студію, аби діалог між політиками відбувся.

Вийти в ефір