ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

20 питань майбутньому меру: Дарт Вейдер у прямому ефірі Odesa Live 17 жовтня о 20:00

Щовечора о 20:00 у прямому ефірі телеканалу Odesa Live кандидати у мери Одеси будуть відповідати на 20 питань, щоб довести, що саме вони гідні стати міським головою. 17 жовтня питання поставлять кандидату від української політичної партії “Блок Дарта Вейдера” Дарту Вейдеру.

Про це повідомляє Odesa Live.

38-річний кандидат на посаду міського голови Дарт Миколайович Вейдер висловився щодо проблеми громадського транспорту у місті Одеса. На його думку, треба замінити маршрутки наземним метро.

"Ці маршрутки прибираємо однозначно. Є кілька способів вирішити це питання. Перший - надземне метро, ​​а другий - маршрутне таксі на антикорупційних шляхах", - зазначив Дарт Вейдер.

Як розповів кандидат на посаду мера, є одесити, які готові були інвестувати у відновлення старих будинків, з певних причин влада цьому не посприяла.

"Я уже казав, що є люди, які готові були фінансувати у відродження нашого міста. Однак не у новобудови, а саме у реставрацію. Це одесити, які живуть не в Одесі, вони по всьому світу. У них душа і серце болять за наше місто. Вони бачать у новинах, що відбувається з містом і не розуміють, як так може бути. Однак влада відмовляється це робити за однієї простої причини: той чи інший об'єкт стає їм цікавий, і вони хочуть збудувати новобудову. Пам'ятаєте, на Канатній рухнув будинок? Чия це провина? Хіба за це не знали? Ще добре, що люди не постраждали. Я не спекулюватиму на цій темі, бо у нашому місті багато старих будинків, там живуть люди і можуть проживати там свої останні дні, бо все може рухнути у будь-яку хвилину", - розповів Дарт Вейдер.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/K74TphHLV9A" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір