ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 20:00
ЯВКА СТАНОМ НА 20:00
36,98 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
263

Останні новини

18 жовтня - День краватки: історія аксесуара

Щорічно 18 жовтня відзначається свято під назвою День краватки. Вважається, що попередником сучасної краватки були шовкові шийні хустки, які носили хорватські солдати під час Тридцятилітньої війни.

Про це повідомляє Odesa Live.

Хорвати перебували на службі у Франції, і їх традиційні зав'язані вузлом шийні хустки викликали інтерес у парижан. Шийні хустки назвали cravat, що було похідним від французького слова Croates (хорвати).

Паризьке дворянство "закохалося" в цей аксесуар, після того, як король Людовик XIV почав носити мереживну краватку. Незабаром і чоловіки, і жінки зробили те саме. 

У середині XIX століття запозичені у хорватів швейні хустки вже нагадували сучасні краватки. Вони отримали широке поширення в Англії, де носіння краваток звели в ранг високого мистецтва, а джентльмени володіли мало не сотнею різних способів зав'язування краватки. Саме завдяки англійцям краватки стали популярні в усьому світі.

Коли в моду увійшли сорочки з коміром, краватку стягували вузлом під підборіддям, а його довгі кінці звисали на крохмальну сорочку. Саме в цей час краватка стала такою, якою ми її знаємо сьогодні. Слід зауважити, що без подальшого поширення моди на носіння краваток в Англії, навряд чи б вони придбали те значення, яке мають в сучасній діловій моді.

Вважалося також, що найсерйознішою образою для чоловіка може стати вислів з приводу його краватки, "образу від якої можна змити лише кров'ю".

Нагадаємо, в ніч з 17 на 18 жовтня в Лас-Вегасі на арені MGM Grand пройде бій за звання абсолютного чемпіона світу між українцем Василем Ломаченко та американцем Теофімо Лопесом. Початок поєдинку - орієнтовно о 05.00 ранку за Києвом. Трансляцію у прямому ефірі бою Ломаченко - Лопес в Україні почне сервіс Megogo.

Теги:
Вийти в ефір