Останні новини

17 жовтня в Україні відзначатимуть День рятувальника: скажемо “дякуємо” нашим героям

День рятувальника України - професійне свято всіх працівників Міністерства надзвичайних ситуацій України. Вперше день рятувальника в нашій країні відзначали у 2008 році, так, як 12 вересня 2008 року і був підписаний президентський указ, який і встановив свято під рятувальників України.

Про це повідомляє Odesa Live

В цілому, значення свята на честь рятувальників полягає у висловленні загального "спасибі" представникам аварійно-рятувальних, пожежних служб, щоденною роботою яких є ліквідація надзвичайних ситуацій. Це і пожежі, і аварії, і техногенні події.

В той же день, коли рятувальники України відзначають своє професійне свято, православна церква вшановує Ікону Божої Матері - "Неопалиму Купину". Саме вона є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов'язана з ризиком і порятунком життів інших людей.

З нагоди Дня рятівника щорічно проводиться Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року", мета якої - привернути увагу країни до нелегкої, але почесної та героїчної професії, а також підвищити авторитет рятувальників.

Акція передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час порятунку людей, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха, визначити кращих з кращих і нагородити переможців. Учасником акції може стати кожен, кому довелося виступити в такій ролі. Нагороду вручає МНС України.

Нагадаємо, 18 жовтня стартує волонтерський проєкт з перетворення бетонної стіни, о 10:00 художники починуть малювати картиниОдеський обласний онкологічний диспансер окрім матеріалу, обіцяв, що митцям нададуть пензлі, фарби, драбини й напої та їжу.


Вийти в ефір