ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
ЯВКА СТАНОМ НА 8:00
0 %
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
ПОРУШЕННЯ СТАНОМ НА 12:00
47

Останні новини

“Що собі думає ціла Академія наук України”: одеська активістка допомогає кисневими концентраторами хворим на COVID-19

Одеська активістка Катерина Ножевнікова оголосила, що шукає літних пацієнтів, які лікуються вдома від коронавірусу, аби допомогти їм. Голова БФ “Корпорація монстрів” готова надати кисневі концентратори, щоб полегшити одужання.

Про це повідомляє Катерина Ножевнікова на своїй сторінці у Facebook.

“У мене є теорія, якщо людину посадити на кисень раніше, ніж він впаде нижче 90 - він швидше йде на поправку в такому випадку і п'ятилітровий концентратор справляється”, - каже вона.

Зазначимо, що норма сатурації, тобто рівня кисню у крові, є 99-96%. Коли нижче, то це вже не норма, а людина потребує медичної допомоги. 

“Волонтери з “Корпорації монстрів” шукають літніх пацієнтів, що проходять лікування вдома з коронавірусом і з сатурацією 90-92”, - каже Катерина Ножевнікова. 

Однак така допомога буде надана, якщо у пацієнта є медикаментозна терапія. Волонтерка сподівається, що таким чином вона не допустить погіршення і заощадить місця у стаціонарі для важких випадків.

“Я в жаху, мене завалили заявками. Скільки людей хворіє по будівлях - катастрофа просто”, - резюмувала жінка. 

Користувачі у Facebook підкреслили, що їх хвилює, “що собі думає з цього приводу ціла Академія наук України”.

“Катюша, сил тобі і терпіння” та “Чому ви досі не у політиці” - пишуть одесити з цього приводу. 

Крім того, користувачі неодноразово зазначали, що теорія з тим, якщо людину “посадити” на кисень заздалегідь, дійсно працює. У такому випадку людина швидше одужає. 

Нагадаємо:

Вийти в ефір