Останні новини

“Посидьте на уроках і подивіться, що роблять діти”: Дарт Вейдер про булінг в одеській гімназії

Булінг в українських школах - тема актуальна. Кандидат на пост міського голови Дарт Вейдер з української політичної партії “Блок Дарта Вейдера” прокоментував випадок в одеській гімназії, де вчителька принижувала 5-класницю за українську мову.

Про це повідомляє Odesa Live.

Дарт Вейдер, як гарний тато, розуміється на проблемах дітей. Він вважає, влада повинна бути така ж, як і батько. Вона повинна чути і відчувати що потрібно тому чи іншому українцеві.

"Навіщо ця російська мова чи українська?" - задається питанням Темний Лорд.

Рішення мовного питання, на його думку, просте - мова ситхів (офіційна галактична мова, - прим. ред.).

А ось до критики стосовно викладачки Вейдер поставився негативно.

"Прийдіть, будь ласка, в школу, посидьте на уроках і подивіться, що там роблять діти: ваші і не ваші, адже чужих дітей не буває. У дітей девайси, їм нецікаво стало вчитися, а вчителям, чомусь, не можуть розробити таку програму, щоб їх зацікавити", - зазначив кандидат у мери.

Діти - це майбутнє і Дарта Вейдера, адже він хоче побудувати нову українську імперію, в яку будуть приземлятися інші, більш розвинені країни світу.

Більше дивіться у відео.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/SuRhpl9sw8k" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, на думку кандидата на пост мера Одеси Дарта Вейдера, треба замінити маршрутки наземним метро.


Вийти в ефір