ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

“Побудували один дитячий майданчик за вкрадені гроші”, - Богдан Гіганов в ефірі Odesa Live

16 жовтня у прямому ефірі достославного телеканалу Odesa Live депутат міської ради Одеси та голова депутатської групи політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Богдан Гіганов висловився щодо “роботи” друзів теперішнього міського голови Труханова. Забігаючи на перед хочеться сказати, що та сама “робота” полягає в умінні гарно позувати на фото та хизуватися будівництвом дитячого майданчика за поцуплені гроші.

Про це повідомляє Odesa Live.

Ще у вересні дві найбільш наближені людини до теперішнього міського голови, депутат Одеської обласної ради Олександр Ахмеров і депутат міськради Сергій Страшний, вирішили хайпануть, коли зробили фото біля спиляних дерев, демонструючи  робочий вид виборцям, підкреслив депутат.

Снимок.PNG

Фото: Олександр Ахмеров, Facebook

Зазначимо, ці роботи зробило комунальне підприємство за рахунок міського бюджету з податків одеситів.

"Що конкретно, цікаво, в цьому випадку зробили саме ви, крім того, що сфотографувалися? Було б смішно, якби не було так сумно", - зазначив Богдан Гіганов.

Таким чином ці два депутати, які жодного разу не з'являлися на своєму виборчому окрузі показують, що саме вони вплинули на обрізку цих дерев. Ну що ж, гідно поваги. Хоча, сумнівно, зазначає Богдан Гіганов.

"Люди, які жодного разу не з'являлися на своєму окрузі, які не робили якість життя людей краще, просто прийшли та встановили, можливо, один дитячий майданчик. При чому за гроші, які за 5 років, можна було б собі дозволити, маючи ту владу, яку вони сьогодні мають, вкрасти. В додаток виконали кілька підрізань дерев силами комунальних підприємств. Пробачте, але людей просто за лохів тримають", - прокоментував абсурдність цієї ситуації Богдан Гіганов.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/uJAQe-mWSAk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір