ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

“Одеса має стати центром східноєвропейського туризму”: кандидат у депутати міськради Олексій Васильєв в ефірі Odesa Live

16 жовтня до студії телеканалу Odesa Live прийшов кандидат у депутати Одеської міської ради Олексій Васильєв від партії “Перемога Пальчевского”. Він розповів чому вирішив балотуватися та поділився особистими враженнями щодо забудови узбережжя. Кандидат у депутати розповів, що треба розвивати туристичний аспект міста не тільки у літній сезон.

Про це повідомляє ведуча прямого ефіру Odesa Live. 

“Це болюча тема, яка понад 20 років турбує одеситів - небезпечні фасади. Те що зроблено зараз, на жаль, недостатньо. Одеса може сяяти набагато краще, тому, якщо говорити то про що ми думаємо, про реновації фасадів. Програма, яка дозволить дасть можливість бізнесменам, підприємець відновлювати фасадну частину архітектурних пам'ятників”, - каже він.

За словами Олексія Васильєва, таку програму є можливість реалізувати за умов бартеру. У такому разі “вони хочуть якісь блага”, а значить їм можна запропонувати підвальні або горищні приміщення, які не задіяли місцеві жителі. Вони їх зможуть реконструювати.

“Їхнє офісне приміщення буде нагорі, але фасад і будівля у цілому буде приведена до ладу. Ця схема робоча, вона працює по всій Європі”, - зауважив кандидат.

Проблема забудови узбережжя з кожним роком все більше хвилює одеситів, оскільки кожен туристичний сезон пляжі “з’їдають” кафе, ресторани та нічні клуби. 

“Відносно хаотичної забудови - так, вона є. На превеликий жаль, вона поширюється, при чому саме капітальна забудова, що мене найбільше пригнічує. Навіть не дивує, а пригнічує. Коли ти прогулюєшся від 10-ї до 16-ї Фонтану, ти бачиш, що схилів майже немає: вони сповзають, їх забудовують і роблять це капітально”, - поділився своїми враженнями Олексій Васильєв. 

Кандидат у депутати міськради вважає, що потрібно будувати і фінансувати установи, які будуть спеціалізуватися на видах спорту відповідні до Одеси, як морського міста. 

“Вони можуть фінансуватися з державного бюджету і одесити з їхніми дітьми зможуть займатися водними видами спорту. У нас за фактом 150 днів літа, клімат зрушився. Плюс я вважаю, що Одеса має стати центром східноєвропейського туризму, а для цього потрібно зробити певні дії”, - каже чоловік.

Його турбує, що Одеса залишається туристичним місто лише у літню пору року. Оскільки розвивати його треба у різних напрямках, аби Одеса ставала краще якісно та рівномірно.

“В Одесі повинна бути цікава розважальна програма для туристів, перш за все це фестивалі. У Львові близько двохсот фестивалів на рік. Скільки цікавих фестивалів в Одесі? Один, чотири, п'ять? Туристи не хлібом єдині, їм потрібно подивитися і вони хочуть взяти участь в цікавих заходах”, - зауважив Олексій Васильєв.

Нагадаємо, 15 жовтня до студії телеканалу Odesa Live прийшла кандидатка у депутати Одеської міської ради Владлена Дубініна від партії “Перемога Пальчевского”. Вона розповіла чому вирішила балотуватися й про свій шлях від медика до політика. 

Вийти в ефір