Останні новини

“Ні про що не можна домовитися - тебе обдурять”: кандидат у мери Олег Філімонов розповів, чому з Одеси біжать інвестори

Кандидат в мери Одеси від президентської партії “Слуга народу” Олег Філімонов розповів в інтерв’ю про свої мотиви піти на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня. Ще він поділився історією, чому на нього ображений чинний міський голова Геннадій Труханов і своїм баченням Південної Пальміри у разі його перемоги. 

Про це повідомляє YouTube-канал “Зе Интервьюер”. 

“Це моя Одеса - я люблю це місце. Воно знакове для одеситів, за часів моєї молодості всі виходили саме сюди погуляти й “потусити”, - каже він.

За його словами, в Одесу з великим бажанням вкладали б інвестиції, запроваджували меценатство чи приїжджали сюди на заробітки. Однак їм потрібні “прозорі правила гри”. 

“Тут сьогодні ні про що не можна домовитися - тебе обдурять. Ось, якщо домовлятися то треба так, щоб тебе не обманювали, тобто встановити правила і працювати саме за цими правилами. Тоді багато б хто із задоволенням сюди приїжджали, вкладали б гроші серйозні й великі”, - зауважив Олег Філімонов.

В Одесі є багато закордонних інвесторів, хоча “на 90% це наші іноземці”. Тобто це люди, які поїхали з України, але продовжують вести бізнес у рамках держави. 

“Норма прибутку тут вища, вона ризикована, але вона і вища. Ось для тих, хто хотів би, я став би мером і встановив би правила гри. Мовляв, хлопці, вас не чіпатимуть, у вас не забиратимуть і я максимально дам "зелену" вулицю інвестицій”, - розповів кандидат на посаду міського голови. 

Як він каже, ці правила можуть піти, оскільки це в інтересах одеситів. 

“Він [ред. Геннадій Труханов] взяв гроші, які належать всій одеській громаді та побудував парк [ред. Стамбульський]. Молодець, але треба перевірити скільки грошей пішло на парк, а скільки не зникло. Але ж це не він побудував - це ми побудували”, - зазначив кандидат. 

Олег Філімонов розповів, що особисто про чинного мера не висловлювався. Однак у нього є думка щодо команди міського голови, за його слів вони “хапуга на хапузі”. Він особисто пропонував одеській владі проект по розширенню Приморського бульвару та знайшов для цього інвесторів, але їх “задушили”.

“У мене до нього особисто ніяких претензій немає, ось особисто, мовляв "Гена, ти поганий". Але сказати, що він і хороший теж не можу, раз біля нього така клоака”, - розповів він.

Одеса завжди була успішною та квітучою, коли влада була толерантною та йшла на контакт. Тому потрібно домовлятися з тими, хто не “хапуги”, корупціонери та є справжніми патріотами свого міста. 

“Якщо це добре для міста - це потрібно робити”, - резюмував Олег Філімонов. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський, 16 жовтня, назвав останні 3 останні питання, які будуть на всеукраїнському опитуванні 25 жовтня. Їх зміст стосується кількості депутатів, медичного канабіу та Будапештського меморандуму.

Вийти в ефір