Останні новини

“Найспортивніший багатодітний батько Instagram”: ким був блогер Дмитро Стужук

Український бізнесмен, спортсмен, фітнес-тренер та блогер-мільйонник Дмитро Стужук був одружений з блогеркою Софією Стужук. Разом вони демонстрували своїм прихильникам найбільш зворушливі сімейні моменти й ділилися секретами здорового способу життя. На жаль блогер помер у п’ятницю, 16 жовтня, від ускладнень викликаних COVID-19.

Про це повідомляє Woman.

Життя блогера дружина приховувала, ніколи не розповідала яким саме бізнесом він займався, про нього мало що відомо, він був тренером у фітнес-центрі, де і познайомився з майбутньою дружиною Софією. Невдовзі після зустрічі вони одружились. Велику популярність блогеру принесло інтерв'ю журналу “Woman”.

Дмитро Стужук активно вів свою сторінку в Instagram, де більшість постів були присвячені дружині, дітям, подорожам та правильному харчуванню. Аудиторія блогера любила його за безкомпромісне й імпульсивне відношення до всього.

Кілька місяців тому блогерське подружжя вирішило розвестись. Головною ж причиною розставання пари стали діти. У них підростають дві дочки. Блогерка боялася, що поведінка батька зламає дівчаткам психіку, і в майбутньому вони теж виберуть в чоловіки ошуканців і агресорів.

“Я давала цим відносинам шанс. Зробила все, що було в моїх силах. Працювала над собою, вірила, що в мені є проблеми, що все можна виправити й що люди змінюються. Але я втомилася. Втомилася від постійних зрад, образ, розбирань і стресу “, - підкреслила Софія Стужук.

Дмитро ситуацію що до розставання майже не коментував, але ще під час стосунків з ексдружиною, він вже був у відносинах з іншою дівчиною, особу якої він так і не розкрив.

Пізніше блогерка розкрила ще одну потаємну причину розриву, це була зрада її чоловіка.

“Зрада - це підло, низько й огидно. Кому б не змінювали. Будь адекватна людина, якщо його не влаштовує партнер, просто з ним прощається! Розумієте? А якщо змінює, але при цьому залишається в стосунках, то про що це говорить? По-перше, звичайно, про те, що людина - зрадник й виродок“, - обурювалася блогерка.

Криза у відносинах пари назрівав давно. Ще до народження третьої дитини Софія і її чоловік Дмитро Стужук пробували жити окремо. Тоді молодим батькам вдалося помиритися та, з її слів, вона до останнього намагалася врятувати шлюб.

Нагадаємо:

Вийти в ефір