ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл манадтів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

“Надземне метро вирішить проблему заторів в Одесі”, - Темний Лорд в ефірі Odesa Live

14 жовтня в ефірі достославного телеканалу Odesa Live Дарт Вейдер розповів як зберегти найцінніший ресурс - час. Його пропозиція розв'яже проблему заторів на одеських дорогах, в яких потерпає місто.

Про це повідомляє Odesa Live.

Темний Лорд як і всі мешканці Одеси зазначають, що затори - це не саме приємне проведення часу.

“Ми опинилися в такій ситуації, що комунальну власність в центрі міста віддали своїм друзям за копійки, а ті побудували собі новобудови, зробили бізнес тощо”, - сказав Дарт Вейдер.

Кандидат у мери пропонує побудувати хоча б 1 паркінг на 4 квартали.

"Одесити не будуть кидати свої автомобілі на дорозі, тим самим ми вже позбудемося особистих авто на автомагістралі. Тим самим заторів вже буде менше”, - додав кандидат у мери.

Він зазначає, що терміново потрібно переглянути стан і кількість маршрутів, а також звернути увагу на вантажні автомобілі, які розбивають наші дороги.

“Надземне метро вирішить проблему заторів в Одесі. Дуже б хотілося, щоб цю ідею втілили в нашому місті. Одесити змогли б дістатися в комфортабельному вагончику з селища Котовського на залізничний вокзал, а звідти на Таїрове за зручну цінову політику і безпосередньо за малу кількість часу. На жаль, наші мери не хочуть братися за довгострокові проєкти більш ніж 5 років, вони хочуть тільки заробити”, - висловися Темний Лорд.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/FleW5kXLQDA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в ефірі достославного телеканалу Odesa Live кандидат на посаду міської голови Одеси 38-річний Дарт Вейдер розповів про те, що для нього значить балотуватися у мери. На його думку, на посаду одеського голови претендують саме одесити, а не він.

Вийти в ефір