Виставка Михайла Реви "Одкровення / Revelation"

Одеський художній музей

Виставка Михайла Реви "Одкровення / Revelation"

Автор одного із "12 стільців" у Міському саду, фонтану в Грецькому парку, колодязя поблизу Воронцовської колонади Михайло Рева колись відкрив свою першу виставку також у Одесі. Це було 25 років тому. Із 19 вересня в Одеському художньому музеї почне працювати його виставка "Одкровення / Revelation" Будуть представлені роботи різних років, від ранніх, таких як ікони, створені для фільму "Пустеля" Михаїла Каца, до цьогорічних робіт змішаної техніки, які Михайло Рева створював у Мексиці, перебуваючи там під час карантину.

"Головна ідея — одкровення, — розповідає кураторка Марія Целоєва. — А одкровення — це завжди подія. Це можливість простежити і зіставити трансформацію творчості Михаїла Реви. У своїй роботі Михайло поєднує традиційні та сучасні технології, що вже стають класикою; при цьому знакова сутність скульптури лишається. Скульптура — це форма, що говорить із глядачем пошепки. Та коли Рева додає колір до цієї форми, вона починає кричати".

Із 19 вересня запрошують побачити "Одкровення" у виставковій залі Одеського художнього щодня, окрім вівторка. Виставка триватиме до 29 листопада, квитки — у касі музею (100/50 грн).